Обчисліть довжину кола радіус якого дорівнює 7 і 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.

(в следующий раз лучше записывай "7,5" а не "7 и 5")

По формуле: L(довжина кола) = D(діаметр) * \pi

D = R(радіус) * 2 = 15см

15 * \pi = 2700