Знайти об'єм піраміди основою якої є квадрат зі стороною 6см якщо висота піраміди дорівнює 2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Десятова Лиза.

Решение:
Sосн=а², где а-сторона квадрата
Sосн=6²=36 см²

V=Sосн*h/3
V=36*2/3=24см³

Ответ: 24см³