1255. В одному бідоні є 10,7 л молока, а в іншому 1,25 лменше. Скільки молока у двох бідонах?


Ответы на вопрос

Отвечает Чекин Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). 10,7-1,25=9,45 л - в другом бидоне.

2). 10,7+9,45=20,15 л молока в 2-х бидонах

Отвечает Жаравина Лера.

Ответ:

Відповідь:20,15 літрів у двох бідонах

Пошаговое объяснение:

1)10,7-1,25=9,45-літрів у другому бідоні                                                                                                                                                              2)10,7+9,45=20,15