Знайдіть довжину кола радіус якого 12 см менше від діаметер​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

знайдемо радіус

D=2R

R-12=2R

R=12 см радіус

L=2πR

L=2*3,14*12=75,36см