Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії, якщо a1 = 2, а3 = 18.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Никита.

Ответ:a1+(a1+5d)=26, (a1+d)+(a1+2d)=18

2a1=26-5d, 2a1=18-3d

26-5d=18-3d

2d=8

d=4

a1=9-6=3