Купили 1,4 кг цукерок вартістю 7,23 гривні за кілограм і 6,8 кг цукру вартістю 1,82 гривні за

кілограм. Що коштує дорожче: цукерки чи цукор і на скільки? Будь-ласка допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлиханов Радмир.
Цукор коштував 6,8*1,82= 12,367 грн
Цукерки коштували 1,4*7,23=10,122 грн

Цукор був дорожчий на 12,367-10,122=2,245 грн