Маємо дві коробки деталей. Ймовірність того, що в першій коробці деталь стандартна, дорівнює 0,8,

а в другій – 0,9. Знайти ймовірність того, що взята навмання деталь із будь- якої коробки буде стандартна.

Ответы на вопрос

Отвечает Рейзер Эрика.

Ответ:

0.85

Пошаговое объяснение:

Ймовірність що деталь буде взята з першої та другої коробки однакова тобто = 1/2

Тоді можемо знайти ймовірність що деталь буде стандартна за формулою повної ймовірності

P=1/2*0.8+1/2*0 .9=0.85