Ребят а срочно помогите У трьох бідонах 35,1 л молока. Скільки літрів молока в кожному бідоні

якщо в другому в 1,2 рази більше, ніж у першому, а в третьому на 2,8 л більше, ніж у другому

Ответы на вопрос

Отвечает Ganieva Tatiyna.

Ответ:

В першому - 7,02 л, в другому - 7,02 л, а в третьому - 9.82 л.

Пошаговое объяснение:

x + 1,2x + 2,8x = 35,1

(1 + 1,2 + 2,8)x = 35,1

5x = 35,1

x = 35,1 ÷ 5

x = 7,02

Отже, в першому бідоні - 7,02 л молока.

7,02 × 1,2 = 8,424 (л) - в другому бідоні;

8,424 + 2,8 = 11,224 (л) - в третьому бідоні.