На першому складі було 91 т продуктів,а на другому 70 т.Щодня з першого складу брали по 7 т

продуктів а з другого по 8т. Через скільки днів на першому складі стало в 3 рази більше продуктів ніж на другому

Ответы на вопрос

Отвечает Белаев Никита.

Ответ:

7 дней

Пошаговое объяснение:

х = через сколько дней это произойдет

С 1 склада брали = 7х т

Со 2 склада брали = 8х т

Тогда на 1 складе останется :

91- 7х т, а на 2 складе останется :

70 - 8х т. По условию задачи, на 1 складе должно остаться в 3 раза больше, чем на 1 складе.

Составим уравнение:

91 - 7х = 3(70 - 8х)

91 - 7х = 210 - 24х

- 7х + 24х = 210 - 91

17х = 119

х = 119 : 17

х = 7

Через 7 дней