На першому складі була 91 т продуктів, а на другому-70 т. Щодня з першого складу брали по 7 т

продуктів, а з другого - по 8 т. Через скільки днів на першому складі стало в 3 рази більше продуктів, ніж на другому? СРОЧНО!!!! ДАМ 100 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

через 7 дней

Пошаговое объяснение:

х-количество дней

(91-7х )/( 70-8х)=3

3* (70-8х=(91-7х)

210-24х=91-7х

210-91=17х

х=119/17=7

проверка:

91-7*7=42

70-8*7= 14

42/14=3