у школі 400 УЧНІВ .15% З НИХ ВІДВІДУЄ МАТЕМАТИЧНИЙ ГУРТОК . СКІЛЬКИ УЧНІВ ВІДВІДУЄ ГУРТОК ЗНАК

ПИТАННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Козлитин Данил.

Ответ:

400/100*15=60(уч)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ангелова Алина.

Ответ:

400/100*15=60(уч)

Пошаговое объяснение: