у школі кожен учень відвідує лише один гурток 27%учнів відвідують танцювальний

гурток,12%-навчаються у мухзичній школі 15%-займаються футболом,32%-ходять на гурток юний інформатик ,решта учнів відвідує математичний гурток.скільки відсотків учнів відвідують математичний гурток?

Ответы на вопрос

Отвечает Усатых Сёма.

Ответ:100-(27+12+15+32)= 100-86=14%

Пошаговое объяснение: