У класі 20 учнів. Кожен із них відвідує факультативні заняття з математики, фізики чи хімії. 5

учнів класу відвідують лише математичний факультатив, фізикою займаються 8 учнів, а хімією –12. Скільки учнів класу відвідують більше, ніж один факультатив?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Валерия.

Ответ:

Покрокове пояснення:

x – 1) – 3/(x + 1) = 15/(x2 – 1)

Общий знаменатель есть x2 – 1, так как x2 – 1 = (x + 1)(x – 1). Умножим обе части этого уравнения на x2 – 1. Получим:

Пример уравнения

или, после сокращения,