Із 120 учасників екологічної конференції 60 займаються біологією, 48 – географією, 32 – хімією,

причому 21 чоловік займаються біологією і географією, 19 – географією і хімією, 15 – біологією і хімією, а 10 – усіма трьома науками. Скільки учасників не займаються жодною з цих наук?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыплова Анна.
60-21=39
48-21=27
27-19=8
32-19=13
(39+27+8+13)-10=77
 120-77=43 не займаються но я не уверена