Допоможіть будь ласка) У класі 20 учнів. Кожен із них відвідує факультативні заняття з

математики, фізики чи хімії. П'ять учнів класу відвідують лише математичний факультатив, решта інші заняття. Фізикою займаються 8 учнів, а хімією 12. Скільки учнів класу відвідують більше, ніж один факультатив?

Ответы на вопрос

Отвечает Полюхович Наталія.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x – 1) – 3/(x + 1) = 15/(x2 – 1)

Общий знаменатель есть x2 – 1, так как x2 – 1 = (x + 1)(x – 1). Умножим обе части этого уравнения на x2 – 1. Получим:

Пример уравнения

или, после сокращения,