У класі навчається 35 учнів ю, 2/5 з них відвідують комп'ютерний гурток, 3/7 спортивний, а решта

математичний. Скільки учнів відвідує математичний гурток? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Кристина.

Ответ: 6

Пошаговое объяснение:

2/5*35=14 учнів відвідують компютерний гурток

3/7*35=15 учнів відвідують спортивний гурток

35-(14+15)=6 учнів відвідують математичний гурток

Отвечает Александрин Богдан.

Відповідь:

6

Покрокове пояснення:

35/5*2=14 компютерний

35/7*3=15 спортивний

35-14-15=6 математичний