У класі навчається 25учнів. З них 60% відвідують математичний гурток. Скільки учнів відвідують

математичний гурток? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Лина.

Ответ:

15 учнів відвідують гурток

Пошаговое объяснение:

25-40%=15

Отвечает Олефир Илья.

Ответ:

25*0,6=15 человек

Пошаговое объяснение:

25*60%/100=15