у класі 35 учнів із них 60% відвідує математичний гурток. Скількі учнів не відвідує математичний

гурток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейсенбай Жасулан.

Ответ:

14 учнів не відвідує математичний гурток

Пошаговое объяснение:

100-60= 40(%)- не відвідує математичний гурток

35: 100*40=14 ( учн)

Отвечает Крючков Андрей.

Відповідь:

14 учнів не відвідує урок математики

Покрокове пояснення:

100-60= 40(%)- не відвідує математичний гурток

35: 100*40=14 ( учн)