Порівняй середнє арифметичне чисел 3,6; 2,7; 1,2 чисел 2,46; 3,02; 1,72. та середнє арифметичне​


Ответы на вопрос

Отвечает Чан Валера.

Для першої групи чисел, середнє арифметичне буде:середнє арифметичне = (3,6 + 2,7 + 1,2) / 3 = 2,5
Для другої групи чисел, середнє арифметичне буде:середнє арифметичне = (2,46 + 3,02 + 1,72) / 3 = 2,06666666667 ≈ 2,07
Отже, середнє арифметичне чисел з першої групи є більшим за середнє арифметичне чисел з другої групи.
у зошиті :
1)(3,6 + 2,7 + 1,2) / 3 = 2,5

2)(2,46 + 3,02 + 1,72) / 3 = 2,06666666667 ≈ 2,07

3)2,5 ≥ 2,07