1. Порівняй: а) 1,34 та середнє арифметичне чисел 1,33 та 1,35; б) середнє арифметичне чисел 3,6;

2,7; 1,2 та середнє арифметичне чисел 2,46; 3,02; 1,72.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вертухин Игорь.

Пошаговое объяснение:

a) (1,33+1,35):2=1,34

Б) (3,6+2,7+1,2):3=2,5

(2,46+3,02+1,72):3=2,4