Власна швидкість катера дорівнює 32,5 км/год. Знайдіть швидкість катера проти течії річки, якщо

його швидкість за течією річки становить 34,3 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Оля.

Відповідь:

1) 34,3- 32,5 = 1,8 (км/год)- швидкість течії річки

2) 32,5 + 1,8 = 34,3 (км/год)- швидкість по течії річки