Довжина прямокутника на 2.4 см більша за ширину його пиримтр=12.8 знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Р = (a + b) · 2 = 12,8 см - периметр прямоугольника

a + b = 12,8 : 2 = 6,4 см - ширина и длина вместе

а = (6,4 - 2,4) : 2 = 4 : 2 = 2 см - ширина

b = 2 + 2,4 = 4,4 см - длина

S = a · b = 2 · 4,4 = 8,8 см² - площадь

Ответ: 8,8 см².

Отвечает Уалиев Нұрасыл.

Відповідь:

Удачі

Покрокове пояснення:

12,8:2=6,4 це сума однієї ширини та однієї довжини.

(6,4:2)+(2,4:2)=4,4см довжина

6,4-4,4=2см одна ширина

S=4,4•2

S=8,8 см²