Срочно задача помогите 6 класс....В першому вагоні поїзда було в 7 разів більше пассажирів ніж у

другому На зупинці з першого вагона, вийшло 15 пассажирів, а в другий зайшло 15 пассажирів, після чого в обоях вагонах пассажирів стало порівну. Скільки пассажирів було у кожному вагону спочатку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюнина Екатерина.
Відповідь:у першому 35
у другому 5

Покрокове пояснення:
2 вагон х
1 вагон 7х
потім у 1 вагоні стало 7х-15
а в 2 х+15
7х-15=х+15
7х-х=15+15
6х=30
х=5 - у другому вагоні
у першому 5×7= 35