На кінцевій зупинці в автобус зайшло a осіб. на першій зупинці вийшло b осіб, а зайшло в 3 рази

більше,ніж вийшло.На другій зупинці вийшло с осіб ,а зайшло стільки ж , як на кінцевій зупинці.Скільки пасажирів стало в автобусі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Саша.
А-б+3б-с+а=а-б+3б-с
2а+2б-с=2а+2б-с
0=0
отже стало вси пасажири вийшли