У першому вагоні їхало у 2 рази більше пасажирів , ніж у другому. коли до першого вагону ще зайшло

12 пасажирів а у другому вийшло 4 то в першому вагоні стало у 3 рази більше пасажирів ніж у другому. скільки пасажирів було у кожному вагоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротенко Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Було:

х в другому вагоні

2х в першому вагоні;

Стало:

2х+12 в першому

х-4 в другому

За умовою:

2х+12=3(х-4)

2х+12=3х-12

2х-3х= -12-12

-х= -24

х=24 було в другому вагоні

2х=24*2=48 було в першому