Обчислити довжину кола радіус якого становить 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Оболоник Валерия.

Ответ:

довжина кола обчислюється за формулою C=2пR, де R-радіус кола, отримуємо:

C = 2 ×3.14 ×4 = 8 × 3.14 = 25.12 см.

или

С=2×4×п=8п