Знайдіть середнє арифметичне чисел: 1,2 ; 1,3 і 1,4


Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.
Ответ: 1,3

Пошаговое объяснение:
( 1,2 + 1,3 + 1,4 ) ÷ 3 = 3,9 ÷ 3 = 1,3