На скільки площа прямокутника 31 сторонами 16,8м і 19,2м відрізняється від площі квадрата з

стороною 13м

Ответы на вопрос

Отвечает Байгузин Карим.

на 154,56 см

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника:

16,8×19,2=322,56 см²

Площа квадрата: 13×13=169 см²

322,56-169=154,56 см