Помогите, годовая))) Знайдіть число, якщо 14% цього числа дорівнюють 84У районній олімпіаді з

математики 42 учні стали призерами, що становить 24 % усіх учасників олімпіади. Скільки учнів взяли участь у районній олімпіаді з математики? (У відповідь записати тільки число)За тиждень туристи пройшли 100,7 км, що становить 106 % того, що вони мали пройти за планом. Скільки кілометрів мали пройти туристи за планом? (У відповідь записати тільки число)Знайдіть число, якщо 32% цього числа дорівнюють 24Під час сушіння сливи втрачають 88 % своєї маси. Скільки свіжих слив треба взяти, щоб отримати 15 кг сушених? (У відповідь записати тільки число)Банк сплачує своїм вкладникам 12 % річних. Скільки грошей треба покласти в банк, щоб через рік одержати 54 грн. прибутку? (У відповідь записати тільки число)

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянович Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)600

84*100:14=600

2) 175 уч.

42*100:24=175 уч.

3)75

24*100:32=75

4) 125 кг
100-88=12%
15:0,12=125 кг

5) 450 грн.
54:0,12=450 грн.

ОтО

У завдані з туристами відповідь -95 км