районній олімпіаді з математики 42 учні стали призерами, що становить 21% усіх учасників олімпіади.

Скільки учнів взяли участь у цій олімпіаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Відповідь: 200

Покрокове пояснення: Складемо пропорцію:

42 - 21 %

х - 100 %

х = 42*100/21 = 2*100 = 200

Отже, в олімпіаді взяли участь 200 учнів.

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай загальна кількість учасників олімпіади дорівнює x. Тоді за умовою, кількість призерів становить 21% від x.

Отже, кількість призерів = 0.21x

Але за умовою задачі, кількість призерів дорівнює 42. Тому маємо:

0.21x = 42

Розв'язуємо рівняння:

x = 200

Отже, загальна кількість учасників олімпіади дорівнює 200.