за три дня бригада робітників заасфальтувала 900 м дороги.Першого дня 1/3 дороги,другого 1/5 всієї

дороги,а третього дня решту.Скільки метрів дороги заасвальтувала бригада робітників третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Якимов Сергей.

Ответ:

420м

Пошаговое объяснение:

1) 900*1/3=900:3=300 м дороги заасфальтировали в 1й день

2) 900*1/5=900:5=180 м дороги заасфальтировали во 2й день

3) 900-300-180=420 м дороги заасфальтировали в 3й день