До нашого магазину завезли 360 кг фруктів,4/9 з них становили апельсини.Скільки завезли до магазину

апельсинів.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Данила.

Відповідь:

40

160

Покрокове пояснення:

1) 360: 9 = 40 - 1 часть  

2) 40*4 = 160 - в 4 частях

Отвечает Сучак Дима.

360:9=40

40×4=160

360:9×40=160