Розв'яжи задачу У магазин завезли апельсини та мандарини, при чому мандарини становили 28% усіх

привезених фруктів. Апельсинів було завезено на 88 кг більше, ніж мандаринів. Скільки ВСЬОГО ФРУКТІв завезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шивырталов Саша.

Ответ:

200 кг

Пошаговое объяснение:

100-28=72

72*2=144

28*2=56

144-56=88

144+56=200