Допоможіть будь ласка! 1)У магазин завезли 560 кг фруктів,з них 4/7 становили яблука,а решту

апельсини.Скільки кг апельсинів завезли до магазину?2)У саду серед усіх дерев було 35,що становило 5/8 усіх дерев.Скільки дерев росло в саду?3)Одна друкарка надрукувала 4 сторінки за 27 хвилин.За скільки хвилин,працюючи разом,вони надрукують 69 сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Виктория.

Ответ:

1) 240кг 2) 56 деревьев  3) 92 страницы

Пошаговое объяснение:

1)

560 / 7 * 3 = 240 кг

Ответ: 240 кг

2)

35 / 5 * 8 = 56

Ответ: 56 деревьев

3)

4 / 27 = 1,5

69 / 1,5 = 46

46 * 2 = 92

Ответ: 92 страницы