5. Оля зібрала з грядки 2,4кг полуниці,а Маша у 2 рази більше. Скільки кілограмів полуниць зібрали

дівчата разом?. а) 4,8 кг 6) 7,2кг в) 5 кг г) 2,6 кг поможіть будь ласка ❗❗❗❗❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Бубенчиков Денис.

Ответ:

Б

Пошаговое объяснение:

2.4 кг Оля

2.4*2=4.8 кг Маша

2.4+4.8=7.2 кг вместе

Отвечает Koloshmanov Pavel.

Ответ:

б) 7.2 кг

Пошаговое объяснение:

Оля зібрала 2.4 кг, тоді маша зібрала:

2.4*2=4.8 (кг)

Щоб знайти скільки вони зібрали, разом, просто складемо значення:

4.8+2.4=7.2(кг)