Із першої грядки зібрали 5 кг полуниць, а з другої у 7 разів більше. На скільки менше кілограмів

полуниць зібрали з першої грядки,ніж із другої?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Марина.
1) 5×7=35 (кг)- собрали со второй грядки
2) 35-5=30 (кг)
Ответ: на 30 кг менше клубники собрали с первой грядки