-2х²+7х-6=0 знайти корені квадратного рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Мишекурин Александр.

Ответ:

3/2; 2

або 1,5 ; 2

Пошаговое объяснение:

-2х²+7х-6=0

за дискримінантом:

D=49-4×(-2)×(-6)=49-48=1

корінь з D=1

x1=(-7+1)/(-2)×2=-6/-4=-3/2

x2=(-7-1)/(-2)×2=-8/-4=2