СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ ПЖ БИСТРО на трьох полицях 340книг.на першій полиці120 книг на другій0,4тіэї

кііжількості,що першій полиці.скількина третій полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Кирилл.

1)120*0,4=48-на другій полиці

2)120+48=168-на другій і на першій разом

3)340-168=172-на третій

Отвечает Меркулова Мария.

Ответ:

172

Пошаговое объяснение:

1). 120:10×4=48 (кн) - на другій полиці

2). 340-(120+48)=340-168=172(кн)