3.3(26) 3 800г борошна пекарня випікає 24 булочки. У суботу пекарня спекла булочки з 4кг800г.До

обіду 1/4 продали всiх булочок, а після обіду 8 9 решти. 4. Розв'язати задачі, виклавши мiркування: письмовО Скiльки булочок продали після обіду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Вардан.

Ответ:

96 булочок

Пошаговое объяснение:

Спочатку з'ясуємо скільки всього булочок спекли з 4кг800г борошна, для цього переведемо кг в г та скористаємось пропорцією:

4кг800г=4800г

800г - 24 булочки

4800 г - x булочок

х = 4800*24/800

х= 144

Тобто з 4кг800г спекли 144 булочки

Якщо до обіду продали 1/4, то це означає, що продали чверть всіх булочок, тобто:

144/4= 36

36 булочок продали до обіду, отже після обіду залишилось:

144-36= 108 булочок

З яких продали 8/9, щоб з'ясувати скільки це 8/9 від 108, просто перемножимо ці значення:

8/9*108=96 булочок

Відповідь: 96 булочок продали після обіду