7. Одна сторона трикутника 75,6см, друга - на 8,5см більша від першої, а третя - на 12,3см менша

від другої. Знайди периметр трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярушина Ирина.

Ответ:

231,5 см

Пошаговое объяснение:

1 сторона 75,6 см

2 сторона 75,6 + 8,5 см = 84,1 см

3 сторона 84,1-12,3 = 71,8 см

Периметр це сума всіх сторін фігури, Р=75,6+84,1+71,8=231,5