ПОМОГИТЕ!!!!! ПЖ!!! Одна сторона трикутника 77,6 см, друга – на 9,5 см більша від першої, а третя

– на 12,3 см менша від другої. Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=AB+BC+AC

AB=77,6

BC=AB+9,5=77,6+9,5=87,1

AC=BC-12,3=87,1-12,3=74,8

P=77,6+87,1+74,8=239,5