Знайти тангенс кута нахилу дотичної до кривої y=x^2-3x+2 в точці x0=3


Ответы на вопрос

Отвечает Френкин Макс.

Ответ:

y ` = (x^2 - 3x + 2) ` = 2x - 3

y ` (3) = 2 × 3 - 3 = 6 - 3 = 3 > 0 , значит tg - острый