Обчисліть тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції f(x)= x3 – 2x у точці х₀ = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Загайнов Макс.

Ответ:

-2-тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції f(x)= x³ – 2x у точці х₀ = 0.

Пошаговое объяснение:

f'(x)=(х³-2х)'=3x²-2;

f'(x₀)=f'(0)=3*0²-2=-2; тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції f(x)= x3 – 2x у точці х₀ = 0.