Марічка за 2 год проїхала 56,8 км. З якою швидкістю їхала Марічка?


Ответы на вопрос

Отвечает Шумский Тихон.

Ответ:

Марічка їхала зі швидкістю 28,4 км/год

Пошаговое объяснение:

Швидкість Марічки — це число кілометрів, які вона проїзжає за 1 годину.

Її знаходять за формулою v = L/t, де L — це довжина шляху, а t — час.

Підставляючи значення з умови, маємо — v = 56,8/2 = 28,4 км/год.