Який з наведених двочленів можна розкласти на множники застосовуючи формулу різниці квадратів :

а)4y²-x²; б)-4x²-y²; в) 4y²+x²; г) 4x²+y².​

Ответы на вопрос

Отвечает Мынбайулы Артур.

Ответ:

А)

Пошаговое объяснение:

Используя а² - в² = (а - в)(а + в) :

А)

4у² - х² = (2у - х)*(2у + х)

Отвечает Нефёдов Максим.

а)

Використовуючи а² - в² = (а - в)(а + в) :

4у² - х² = (2у - х)*(2у + х)

можна корону будь ласка