Доведіть що 413 є дільником числа 83 839


Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Саша.

Вітаю ! Зараз дам відповідь діленням у стовпчик!

413*2=826

838-826=12

Переносимо 3. Але число яке стало менше ніш дільник, тому ставимо 0. Переносимо 9.

413*3= 1239

Виходить:

83839/413=203. Тому 413 є дільником числа 83839.

Успіхів у навчанні !