Знайди середнє арифметичне чотирьох чисел, перше з яких дорівньюе 3,6, а кожне наступне на 0,2

більше за попереднє

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Илья.

Ответ:

1 число - 3,6

2 число - 3,8

3 число - 4

4 число - 4,2

(3,6+3,8+4+4,2)÷4= 15,6÷4=3,9

Відповідь: середнє арифметичне - 3,9

Отвечает Налимова Аня.

Ответ и решение на фото во вложении