У супермаркетi на полиці лежать 10 плиток білого й 15 плиток чорного шоколаду. Покупець взяв, не

дивлячись, спочатку одну, потім другу шоколадку. Знайти ймовірність того, що перша з узятих плиток бiла, а друга чорна​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

всего 10+15 = 25 плиток

вероятность достать белую в первый раз 10/25 = 2/5 = 40 %

тогда вероятность достать черную во второй раз составит 15/ 25-1 = 15/24 = 0,625 = 62,5 %