6) Одна зі сторів паралелограма на 20% більша від іншот. Знайди сторони паралелограма, якщо його

периметр дорівнюс 132 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гапоненко Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона дорівнює - х см, тоді друга сторона  1,2х см. Згідно формули периметра маємо:

2 * (х +  1,2х) = 132

4,4х = 132

х = 132 : 4,4

х = 30 (см) одна сторона

1,2х = 1,2 * 30 = 36  ( см) друга сторона