Знайдіть довжину прямокутника, площа якого 600 см2, а ширина - 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Семён.
S=600см^2
Р=2(a+b)=2(12+50)=124 см
a=12
b=600:12=50